Kradzieże samochodów - policja apeluje - Apele policji - Komenda Powiatowa Policji w Mikołowie

Apele policji

Kradzieże samochodów - policja apeluje

Na ternie powiatu mikołowskiego dochodzi do powtarzających się włamań i kradzieży pojazdów. Mikołowska policja prowadzi działania, mające na celu zapobieganie przestępczości samochodowej, wykrycie sprawców i odzyskanie skradzionego mienia. Jednym z założeń tych działań jest współpraca policji z mieszkańcami powiatu na rzecz wspólnego bezpieczeństwa. Apelujemy do Państwa o wzmożoną uwagę, czujność, ostrożność oraz pomoc – nawet anonimową.


W ostatnim czasie na terenie powiatu mikołowskiego dochodzi do powtarzających się włamań i kradzieży pojazdów – głównie niemieckich marek. Mikołowska policja prowadzi niezbędne działania mające na celu:
- zapobieganie przestępczości samochodowej
- wykrycie sprawców kradzieży i włamań
- odzyskanie skradzionego mienia
Jednym z założeń jest współpraca z mieszkańcami powiatu na rzecz wspólnego bezpieczeństwa. Apelujemy do Państwa o wzmożoną uwagę, czujność, ostrożność oraz pomoc. Wszelkie budzące Państwa wątpliwości sytuacje, w szczególności poruszanie się podejrzanych osób w okolicy parkingów samochodowych, prosimy zgłaszać policji, choćby anonimowo. Numery telefonów: 997 ; 112 ; 32- 73-77-255 lub drogą e-mailową. O kontakt prosimy także te osoby, które były świadkami kradzieży lub jej próby albo posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc policji w ustaleniu sprawców tych przestępstw.  Właścicieli pojazdów przestrzegamy przed pozostawianiem samochodów otwartych, niezabezpieczonych i z wartościowymi przedmiotami „na widoku” oraz prosimy o czujność.

Pamiętajmy - "Nie reagujesz - akceptujesz".