Pani Komendant czytała dzieciom - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Mikołowie

Wiadomości

Pani Komendant czytała dzieciom

Data publikacji 15.10.2019

Wczoraj rano w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mikołowie świętowano wyjątkowe dla dzieci wydarzenie - 93. urodziny Kubusia Puchatka. Wśród zaproszonych do czytania fragmentów książki o tym szczególnym dla najmłodszych bohaterze, była Komendant Komisariatu Policji w Orzeszu, podinsp. Anna Musioł. Młodzi mikołowianie z zaciekawieniem słuchali treści przekazywanych przez szefową orzeskich mundurowych.

Współpraca miejcowej policji z podmiotami działającymi na rzecz najmłodszych mieszkańców powiatu należy do wyjątkowo przyjemnych i pozytywnych w skutkach przedsięwzięć.  Propagowanie czytania, jako mądrego sposobu na spędzanie wolnego czasu z najmłodszymi, a tym samym inwestowania w ich rozwój, to kolejne tego typu działania, w których czynnie od kilku lat udział biorą policjanci garnizonu mikołowskiego.

Wczoraj o godzinie 10.00, w budynku biblioteki w Mikołowie, świętowano urodziny jednego z najbardziej rozpoznawanych wśród dzieci bohaterów bajek - Kubusia Puchatka. Wśród czytających teksty, obok między innymi Sekretarza Urzędu Miasta w Mikołowie - Jakuba Jarząbka, znalazła się podinsp. Anna Musioł. Komendant orzeskiego komisariatu od lat kojarzona z profilaktyką dzieci i młodzieży, przedstawiła mikołowskim przedszkolakom opowiadanie o przygodach bohatera literatury dziecięcej - "Kolczasta pułapka".

Uśmiechy, radość i zadowolenie gościły na twarzach zarówno obecnych tam najmłodszych mikołowian, ale także ich opiekunek i pozostałych gości.

Ładowanie odtwarzacza...