Wiadomości

„Bezpieczeństwo to gra zespołowa” - zaproszenie

Data publikacji 29.10.2018

Zapraszamy na inaugurację spotu Wydziału Ruchu Drogowego śląskiej policji „Bezpieczeństwo to gra zespołowa”. Powstał on w celu zapobiegania zagrożeniom na drodze i budowania właściwych relacji pomiędzy pieszymi, a kierującymi. W przedsięwzięcie włączył się zespół "Feel", którego członkowie będą obecni na inauguracji. Wydarzenie odbędzie się jutro, 30 października o godz. 09.00 w Sali Komendanckiej Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych dziennikarzy wraz z operatorami i fotoreporterami!

ZAPROSZENIE

na inaugurację spotu Wydziału Ruchu Drogowego śląskiej policji:

„Bezpieczeństwo to gra zespołowa”


Okres jesienno-zimowy, a szczególnie Święta Bożego Narodzenia charakteryzują się wzmożonym ruchem pieszych. Szybko zapadający zmrok i pogarszające się warunki atmosferyczne w znacznym stopniu potęgują zagrożenia wobec najmniej chronionych uczestników ruchu – pieszych. Aby bezpiecznie korzystać z drogi jako pieszy trzeba posiadać na ten temat wiedzę. To pomaga i sprawia, że prawdopodobieństwo wypadku staje się dużo mniejsze. A niestety wypadki wciąż się zdarzają. W samym 2017 roku na śląskich drogach w wypadkach drogowych śmierć poniosło aż 90 pieszych. To pokazuje, że temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym wymaga ciągłych działań profilaktyczno-edukacyjnych.

W celu zapobiegania zagrożeniom na drodze i budowania właściwych relacji pomiędzy pieszymi, a kierującymi, śląska drogówka wyprodukowała spot „Bezpieczeństwo to gra zespołowa” z gościnnym udziałem zespołu „Feel”.

Zapraszamy na inaugurację spotu z gościnnym udziałem członków zespołu „Feel”, która odbędzie się dn. 30.10.2018 r. o godz. 09.00 w Sali Komendanckiej Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Osoba wyznaczoną do kontaktów w tej sprawie jest podkom. Tomasz Bratek nr tel. 609568567

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych dziennikarzy wraz z operatorami i fotoreporterami!