Nowi komendanci w Łaziskach Górnych i Orzeszu - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Mikołowie

Wiadomości

Nowi komendanci w Łaziskach Górnych i Orzeszu

Data publikacji 02.09.2017

W życiu Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie wczorajszy dzień przyniósł wiele kluczowych zmian kadrowych. Z dniem 1 września nowe kierownictwo mają komisariaty w Orzeszu oraz w Łaziskach Górnych. Komendant Powiatowy Policji w Mikołowie mł.insp. Rafał Głuch, w gronie zaproszonych gości, przedstawicieli władz samorządowych, policjantów oraz pracowników cywilnych Policji dokonał oficjalnego wprowadzenia nowych komendantów - nadkom. Anny Musioł i podkom. Michała Puchalik.

Wczorajsze uroczystości wprowadzenia nowych komendantów odbyły się o godzinie 11.00 w Komisariacie Policji w Orzeszu, następnie o godzinie 13.00 w Komisariacie Policji w Łaziskach Górnych. Szef mikołowskich mundurowych w gronie zaproszonych gości, przedstawicieli władz samorządowych, policjantów oraz pracowników cywilnych Policji podkreślił charakter nierzadko trudnej i pełnej wyzwań służby oraz życzył sukcesów zawodowych na nowych kierowniczych stanowiskach.

Nowym Komendantem Komisariatu Policji w Orzeszu została nadkom. Anna Musioł - dotychczasowa Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji mikołowskiej komendy, zaś Komendantem Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych podkom. Michał Puchalik - do tej pory Zastępca Komendanta Komisariatu Policji IV w Bielsku-Białej.

W związku z tym, iż zwolniło się stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie - w miejsce nadkom. Anny Musioł został powołany asp.szt. Dariusz Stypuła, który do tej pory był Kierwonikiem Rewiru Dzielnicowych Komendy Miejskiej Policji w Żorach. Jego uroczyste wprowadzenie odbyło się na porannej odprawie kierownictwa komendy.

Wszyscy nowo powołani podziękowali za bardzo miłe i sympatyczne powitanie – zapewniając, że swoją służbę będą realizowali z największym profesjonalizmem i oddaniem, po to, aby mieszkańcy powiatu mikołowskiego mieli poczucie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

 

Fot. KPP Mikołów

  • Wprowadzenie Komendanta Komisariatu Policji w Orzeszu

  • Wprowadzenie Komendanta Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych