IV Bieg Wyrski - utrudnienia w ruchu - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Mikołowie

Wiadomości

IV Bieg Wyrski - utrudnienia w ruchu

Data publikacji 10.06.2017

Mikołowska drogówka informuje o weekendowych utrudnieniach w ruchu drogowym. W niedzielę 11 czerwca br. od godziny 09:45 do 12.00 na ulicach Wyr wystąpią utrudnienia w ruchu w związku z imprezą sportową IV Bieg Wyrski.

W niedzielę, 11 czerwca br. w godzinach 09.45 – 12.00 na terenie Gminy Wyry, odbędzie się impreza sportowa „IV Bieg Wyrski”. W czasie trwania biegu będą występowały utrudnienia w ruchu drogowym na ulicach: Puszkina, Wagonowa, Leszczynowa.

Trasa biegu: Start przy Zespole Szkół w Wyrach w kierunku ulicy Puszkina. Następnie skręt w prawo w ulicę Wagonową. Przy schronie „Sowiniec” skręt w lewo, w stronę Pomnika Pamięci Żołnierzy Września 1939r. Dalej trasa prowadzi w kierunku ulicy Tyskiej i skręca w lewo w drogę leśną (przedłużenie ulicy Tyskiej). Następnie na skrzyżowaniu leśnych ścieżek w lewo. Po 500 metrach biegacze będą kierowani w prawo w kierunku Tychy-Żwaków. Na pierwszym skrzyżowaniu dróg leśnych skręt w lewo i następnie drogą Leszczynową skręcając w lewo przy nadleśnictwie w ulicę Aleksandra Puszkina aż do punktu start/meta.