Wstąp do Policji! Targi pracy w Mikołowie - Wydarzenia minione - Komenda Powiatowa Policji w Mikołowie

Wydarzenia minione

Wstąp do Policji! Targi pracy w Mikołowie

Już w czwartek odbędą się "X Targi Pracy i Ekonomii Społecznej" w Mikołowie. Podczas wydarzenia funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie będą zachęcać zainteresowane osoby do wstąpienia w szeregi Policji.

Już w czwartek odbędą się "X Targi Pracy i Ekonomii Społecznej" w Mikołowie. Podczas wydarzenia funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie będą zachęcać zainteresowane osoby do wstąpienia w szeregi Policji. Reprezentanci mikołowskiej jednostki udzielą kandydatom wskazówek dotyczących rekrutacji do służby oraz opowiedzą o charakterze tej pracy. Serdecznie zapraszamy!

 

W czwartek odgodz. 10.00 do13.00 w Miejskim Domu Kultury w Mikołowie, ul. Rynek 19 odbędą się "X Targi Pracy i Ekonomii Społecznej" zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie. W wydarzeniu uczestniczyć będzą: Komendant Powiatowy Policji w Mikołowie mł. insp. Tomasz Olesiński, oficer prasowy jednostki sierż. Magdalena Wiśniewska oraz Specjalista Wydziału Kard i Szkoleń mikołowskiej komendy. Osobom zainteresowanym wstąpieniem do służby w Policji funkcjonariusze udzielą niezbędnych informacji oraz omówią proces rekrutacji. Jest to także doskonała okazja, aby porozmawiać z mundurowymi o charakterze ich pracy oraz zapoznać się z obowiązującymi wymaganiami stawianymi kandydatom do służby. Serdecznie zapraszamy!

 

Więcej informacji o organizowanych Targach: http://www.pup-mikolow.pl/